Волейбол

25.01.19. в м. Василівка пройшов відкритий Кубок "ГО ВФСТ "Колос" у Запорозькій області" з волейболу серед дівчат.

ФОТО

В змаганнях прийняли участь 10 команд з різних куточків області.  Приазовський р-н. представляли дівчата Нововасилівського ОНЗ "Гармонія". Всі зустрічі між командами були дуже напружені та рівні. Програвши на початку змагань першу зустріч, дівчатам не вдалося попасти в трійку призерів і в підсумку посіли четверте місце. Але отримали великий досвід на майбутнє.

10 березня в Нововасилівському ОНЗ "Гармонія" пройшли традиційні районні змагання з волейболу серед жінок присвяченні

8- Березня !

В змаганнях прийняли участь команди Володимирівки, Чкалове, Ботієво та дві з Нововасилівки. Цікаву та видовищну гру продемонстрували всі учасники святкового турніру.
за підсумками змагань перше місце посіла команда Нововасилівка 1, друге місце Володимирівська команда, третє місце юні волейболістки Нововасилівського ОНЗ "Гармонія", четверте дівчата з с.Чкалове, на п'ятому команда с. Ботієво.

Вітаємо всіх учасників з волейбольним святом!

ФОТО

Free counters!

Українська жіноча збірна вперше в історії виграла волейбольну Євролігу

Збірна України після перемоги в першій грі в Гельсінкі (3:1) з таким самим рахунком
 обіграла команду Фінляндії в матчі-відповіді, який проходив в Івано-Франківську
 за підтримки українських глядачів, - 3:1 (17:25, 25:23, 27:25, 25:16).
Таким чином, українська жіноча збірна вперше в історії виграла Євролігу.
Українські волейболістки зробили "золотий дубль", повторивши
 досягнення чоловічої збірної.

13-15 квітня в м.Запоріжжя відбувся чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2002-2003 р.н. СДЮШОР, ДЮСШ, ДЮКФП Запорізької області.

В змаганнях прийняли участь 9 команд області; К-Дніпровка, Мелітополь, Вільнянськ, Енергодар, Приазовський р-н, та 4 команди спортивних шкіл м. Запоріжжя. Приазовський район представляла команда Нововасилівки. Вперше наші волейболістки такого віку брали участь в обласних змаганнях. Змагаючись між собою дівчата здобули великий досвід на майбутнє.

Урочисте відкриття

15 грудня в смт. Приазовське пройшли фінальні змагання з волейболу серед дівчат.

За підсумками зональних змагань 5 команд отримали путівку в фінал (Олександрівка , Чкалово, Приазовське №2, Нововасилівка та Володимирівка. Ігри пройшли за коловою системою. Три команди набрали однакову кількість очок та виграних і програних партій, і тільки підрахувавши різницю забитих та пропущених м'ячів визначився переможець:
Чкалово-1 місце, Нововасилівка-2 місце, Володимирівка-3 місце.
Вітаємо всіх учасників змагань з волейбольним святом. Так тримати!!!